Niğde İl Halk Kütüphanesi
 
BAĞLANTILAR

 
 
 
 
 
 
Kullanıcı Hizmetleri

                 OKUYUCU HİZMETLERİ
 
          YETİŞKİNLER BÖLÜMÜ : Kütüphaneye, kütüphane materyallerinden yararlanmak, herhangi bir konuyu araştırmak, ödünç kitap almak, ders çalışmak veya kendi kitabını okumak için gelen 16 yaş ve üzeri okuyucuların  yararlandığı  bölümdür.Kütüphanenin üçüncü katında bulunmaktadır.
 
          

          ÇOCUK BÖLÜMÜ :Kütüphaneye, kütüphane materyallerinden yararlanmak, herhangi bir konuyu araştırmak, ödünç kitap almak veya kendi kitabını okumak için gelen 0-16 yaş grubundaki okuyucuların yararlandığı bölümdür. Kütüphanenin ikinci katında bulunan bu bölümde yukarıda sayılan hizmetlerin dışında ayrıca kütüphaneyi gezip görmek amacı ile gelen anaokulu ve ilköğretim çocuklarına kütüphane hakkında eğitici bilgiler de verilebilmektedir.

        

         İNTERNET ERİŞİM MERKEZİ : Kütüphanenin Çocuk Bölümünün bir köşesinde yer alan toplam 6 bilgisayar ile Kütüphaneye üye olan okuyucularımıza İnternet Erişim hizmeti verilmektedir. Ayrıca okuyucuların kendi bilgisayar ve cep telefonları ile ttnet WiFi kablosuz internete erişebilmeleri de mümkündür.Sesli Kİtap
E-Kitap
     BALIKESIR
Facebook -  Twitter'da Biz
kullanıcı formları
Mesai Gün ve Saatleri
İstek ve Önerileriniz
 
Pazartesi - Cumartesi : 08:30 / 17:30 Pazar günü kapalıdır.


İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 1292 kez gösterilmiştir.